Hodnocení projektu/Hodnotenie projektu

V rámci projektu vzniklo mnoho výstupů, zejména výtvarné práce – logo a prapor projektu, ilustrace oblíbené knihy, vánoční pohlednice, panenka z vlny – a textové materiály – prezentace o partnerské zemi, Česko – slovensko – anglický ilustrovaný slovníček, dopis partnerské škole, ale především deníček pejska a kočičky a Nový příběh o pejskovi a kočičce (Ako sa spolu...), který společně vytvořili žáci obou partnerských škol.

Během projektu proběhla videokonference, vznikla videa z divadelních představení a uskutečnily se výstavy, na kterých byla prezentována práce žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.  Veškeré produkty byly prezentovány na internetu, zejména jsme využili stránky školy, dále Facebook, ale především vznikla nová webová prezentace našeho projektu (www.novepribehy.webnode.cz). Výstupy byly dále vkládány do společného prostředí - na Twinblog.

Projekt v číslech/Projekt v číslach:

1 projekt, 1 nový společně napsaný a ilustrovaný příběh

2 školní projektové týmy, 2 deníčky, 2 sponzoři, 2 mimoškolní podnikatelské subjekty, 2 národní certifikáty kvality, 2 vítězství v národních cenách České a Slovenské republiky

10 měsíců, 10 příběhů o pejskovi a kočičce, 10 prezentovaných speciálně pedagogických metod

více než 60 společných výstupů na Twinblogu, více než 80 výstupů na webové prezentaci

více než 160 přátel na Facebooku, více než 190 aktualit, více než 240 dětí a žáků zapojených do projektu, více než 1300 zveřejněných fotografií...

 

Prezentace/Prezentácia:

Hodnocení a prezentace projektu (CZE)

Hodnocení a průvodce projektem.ppt (5,4 MB)

Hodnotenie a prezentácia projektu (SVK)

Prezentácia projektu SK.ppt (5,7 MB)

 

Ocenění/Ocenenie

Učiteľ mesiaca

Počnúc rokom 2007 každý mesiac vyhodnocujeme učiteľa, ktorý urobil v danom mesiaci peknú akciu a dokumentoval to formou obrázkov, fotografií, prezentáciou, videom., atd. Tento učiteľ je odmenený a jeho prezentácia zverejnená na našej celoslovenskej eTwinnigovej web stránke.

Január 2012


Za mesiac január sa táto česť dostáva p. učiteľke:

PaedDr.Tatiana Michalovičová

Spojená škola internátna s organizačnými zložkami

ŠZŠI a ŠMŠI, ZŠ a MŠ pri NsP a PrŠ,  Z.Nejedlého 41,

Levice

GRATULUJEME!

www.etwinning.sk/index.php/skolenia-sutaze-a-ocenenia/ucitel-mesiaca

 

eTwinning Quality Label

Certifikáty kvality v rámci aktivity eTwinning jsou udělovány učitelům za uskutečnění vynikajících eTwinningových projektů. Potvrzují, že projekt dosáhl určité kvality na úrovni národní i celoevropské.

 

Národní ceny eTwinning v České republice/Súťaž o najlepší eTwinning projekt na Slovensku

8. národní konference v Mostě (Česká republika)

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ NÁRODNÍCH CEN ETWINNING 2012 - Nejlepší projekt roku 2012 (kategorie mateřské a základní školy/střední školy a gymnázia)

www.etwinning.cz/?p=1875

Súťaž o najlepší eTwinning projekt na Slovensku - Žilina (Slovensko)

1. MIESTO (kategória ZŠ a MŠ)

www.etwinning.sk/index.php/component/content/article/444-vysledky-suae-o-najlepi-etwinning-projekt-na-slovensku-v-kol-roku-2011-12

 

European Quality Label

Udělení evropského certifikátu kvality představuje konkrétní ocenění skvělé práce školy a učitelů na eTwinningových aktivitách. Pro studenty je takové ocenění motivací do další práce a pro školu jako celek pak veřejným uznáním, že usiluje o vysokou kvalitu a otevřenost na poli evropské spolupráce. European Quality Label je ocenění na nejvyšší evropské úrovni.

 

eTwinning Prizes 2013

Jsme finalisté soutěže o Evropské ceny eTwinning 2013! Seznam projektů, které postoupily do finále soutěže o eTwinningové ceny 2013 najdete zde: www.etwinning.net/cz/pub/progress/awards/european_prizes/shortlist_2013.htm